Jak dbać o trawnik w ogrodzie?

Wypielęgnowany i zadbany trawnik to wspaniała wizytówka każdej posesji. Utrzymanie go w należytym stanie wymaga niemałych nakładów pracy oraz stosowania rozmaitych zabiegów. Obecnie zadanie to jest bardzo ułatwione z uwagi na fakt, iż w sklepach nie brakuje niezbędnych do tego celu środków i sprzętu – znajdziecie je Państwo w naszej ofercie.

Systematyczność to podstawa

Decydując się na założenie trawnika, trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jego pielęgnacja nie ogranicza się jedynie do koszenia i podlewania, chociaż oczywiście są to niezwykle ważne czynności. Ogromne znacznie w tym kontekście ma również kondycja podłoża, dlatego też trzeba je regularnie nawozić, spulchniać oraz napowietrzać. Stan gleby przekłada się na jakość trawnika, co zawsze należy mieć na względzie.

Systematyczność oraz odpowiednia częstotliwość wykonywania poszczególnych czynności decydują o tym, jak prezentuje się trawnik. Jeżeli zależy Państwu na wspaniałych efektach, potrzebujecie nie tylko fachowych porad, ale również urządzeń i akcesoriów, które ułatwią Wam pielęgnowanie trawnika.

Asortyment do wyboru

Nasza firma w branży ogrodniczej działa już od wielu lat. Posiadamy w naszym bogatym asortymencie wszystko, czego potrzebuje ogrodnik – w tym również m. in. specjalne nawozy do trawników, kosiarki, wertykulatory, glebogryzarki etc. Są to produkty cenionych i renomowanych marek, możecie mieć zatem Państwo pewność co do ich jakości.

Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą państwu wszelakich informacji i doradzą przy podejmowaniu zakupowych decyzji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny! Koszenie trawy na posesjach prywatnych